Dursun Özbek: Galatasaraylılar bilir, mayıslar bizimdir

advertise hereGalatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek;  futbol dışındaki branşlarda şampiyon olan sporcuları kutladı. Özbek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi,"Galatasaraylılar bilir, mayıslar bizimdir!
Nisan ayında 2 kupayla şampiyonluk yolculuğumuza başladık. Futbolda Süper Kupa ve sutopunda namağlup olarak LEN Challenger Kupası’nı kazandık. 2 gün önce yine Erkek Sutopu Takımımız, lig şampiyonu oldu. 

Bugün de Galatasaray petrolofisi Kadın Futbol Takımımız, ligde şampiyon oldu. Kurulduktan sadece 3 sezon sonra lig şampiyonluğu elde eden sporcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. 

Spor, toplumun tüm dinamiklerini ilk etkileyen unsur olarak ön plana çıkıyor. Modern toplumda kadınlarımızın bu başarılarının örnek olacağını umuyorum. Galatasaray Spor Kulübü olarak altyapıya da önem veriyoruz. Şampiyon takımımızı önümüzdeki yıllarda sırtlayacak altyapı oyuncularının yetiştiğini de buradan duyurmak isterim.

Dünyada başlayan kadın futbol hamlesi Türkiye’de markamız ile birlikte alınan başarılarla aynı şekilde yükselecektir.

Tüm Galatasaraylıları bayraklarını hazırlayıp, gelecek şampiyonluklar için kutlamalara hazır olmaya davet ediyorum" dedi


MEHMET ALİ ARSLAN -İMPARATOR GAZETESİ
Advertisement
xx ()